DANS HISTORY

Adını, dansın ortaya çıkışının, insanoğlunun varlığına dayanan tarihi köklerinden esinlenerek  alan Dans History Dans Kulübü 2012 yılının Haziran ayında Metin Yuvacı tarafından kurulmuştur.

Sosyal Latin Dansları ve Arjantin Tango başta olmak üzere modern dans, evlilik dansı ve çocuk sosyal danslarını da bünyesinde barındıran okulumuz, branşlarında her biri profesyonel eğitmenlerle çalışmakta ve dans dünyasına yeni eğitmenler, asistanlar ve sosyal dansçılar kazandırmaktadır.

Kendimizi ifade etmenin en doğal ve en keyifli yolu olan dans, gerek fiziksel gerek zihinsel terapi niteliğinde olup, insan yaşamının her alanında güçlü etkilere sahiptir. Amacımız, bu büyülü dünyayla daha fazla insanı buluşturmak, tanıştırmak ve iyi eğitimli, kaliteli dansçılar yetiştirmektir.

Dans History Dans Kulübü, Antalya’nın merkezi tarihi Kaleiçi’nde eşsiz bir lokasyona sahiptir. Adına ve konumuna yaraşır bir şekilde dekore edilmiş olup, tarihi ahşap doku korunarak sıcak ve huzurlu bir ortam yaratılmıştır.

Kuruluşundan bugüne hep daha iyiyi hedefleyerek yol alan kulübümüz, gelişmeye ve yenilenmeye açık eğitim anlayışıyla faaliyetlerine devam etmekte ve Antalya’da dansın gelişimi adına yeni organizasyon ve etkinlikler düzenlemektedir.

DANS HISTORY


İskele Caddesi Ömer Reis Çıkmazı

No: 2/A  

Kaleiçi Saat Kulesi Girişi

Yivli Minare Yanı 

Kaleiçi / ANTALYA

 

İLETİŞİM

 

0242 248 41 45
0532 133 70 76
0535 582 02 92

info@danshistory.net

MAİL LİSTEMİZE ÜYE OLUN

Etkinliklerimizden Sizi Haberdar Edelim