EĞİTMENLERİMİZ

Metin Yuvacı
Kurucu - Tango EğitmeniMetin Yuvacı

METİN YUVACI

 
  • Dans eğitimine 2000 yılında başladı.
  • Türkiye’nin Dans Federasyonundan onaylı ilk A Clas Dans Eğitmenlerinden
  • Antalyanın en tecrübeli dans eğitmenlerinden (18 yıl)
  • Dans federasyonu onaylı Arjantin tango ve salsa hakemliği
  • 100 üzerinde gösteriye çıkmış Çeşitli açılışlarda dansetmiş
  • Workshop ve dans geceleri düzenlemiş
  • 5000’in üzerinde yetişkine dans dersi vermiş
  • Dünyanın en ünlü dans eğitmenlerinden özel dersler ve eğitimler almış birçok dans festivaline katılmış
  • 2012 Yılından beri dersleri Ayşem GÖKKAYA ile birlikte vermektedir.
 
Dans hayatına 2000 yılında hobi olarak başladı. Dansa ve müziğe olan ilgisini bir adım öteye taşıyarak, profesyonelleşme yolunda Türkiye’nin ve dünyanın en iyileriyle çalışma fırsatı buldu ve kendini geliştirirerek 2002 yılında eğitmenlik hayatına adım attı.

Türkiye’nin Dans Federasyonundan onaylı ilk A class eğitmenlerinden olan Metin Yuvacı yine fedarasyon onaylı Arjantin Tango ve Salsa hakemliği belgelerine sahiptir.

Yaşadığı şehirde dansın gelişimi adına birçok projeye öncülük etmiş ve Antalya’nın ilk Milonga (tango gecesi) ve Latin gecelerini düzenlemiştir.
 
Çeşitli açılış ve özel dans organizasyonlarında sayısız performans sergileyen dansçı, eğitmenliğinden bugüne 5000’in üzerinde yetişkine ders vermiş, dansı sevdirmiş, eğitmenler ve sosyal dansçılar yetiştirmiştir.
 
2012 yılında Dans History Dans Kulübünü kurarak eğitmen kadrosunu geliştirmiş ve farklı branşları aynı çatı altında toplamıştır. 

Türkiye'nin Dans Federasyonu onaylı ilk A sınıfı dans eğitmenlerinden biri olan Metin Yuvacı önderliğinde hizmet veren Dans History, sizi dilediğiniz dansı öğrenmeye davet ediyor.
 
 
Dünyanın en ünlü dans eğitmenlerinden özel dersler almasının ardından, 14 yıl boyunca eğitmenlik yapan ve 100'ün üzerinde gösteri ve organizasyonda dans eden, bununla birlikte 5000'e yakın yetişkini dansın büyülü dünyasıyla tanıştıran Metin Yuvacı önderliğinde verilen derslerle, siz de yıllardır öğrenme isteğiyle yanıp tutuştuğunuz dansa ilk adımınızı atacaksınız!

Antalya'nın eğlence merkezi Kaleiçi'nde, muhteşem manzaralı terası ve nezih ortamıyla dans severlerin favori mekanlarından biri haline gelen Dans History'de dilerseniz  pratik derslerine katılabilir, dilerseniz Tango gecelerinde dansın büyüsünü diğer dans tutkunlarıyla paylaşabilirsiniz.
MUSTAFA TARHAN
Latin Dansları EğitmeniMUSTAFA TARHAN
Dansa 2013 yılında hobi olarak başladı. İlk zamanlar sadece keyifli bir aktivite olarak gördüğü dans, zamanla hayatının vazgeçilmez bir parçası oldu ve bilgisini katıldığı birçok festivalle güncelleyerek ileriye taşıdı.Eğitmenlik hayatına, öğrenci olarak başladığı Dans History’de sosyal dansçılar yetiştirerek devam etmektedir.
GÖRKMEN ERCAN
Latin Dansları Eğitmeni – Tango AsistanıGÖRKMEN ERCAN
Aralık 2010 yılında dansla ve hocam Metin Yuvacı'yla tanıştım. Dansın hayatıma açtığı pencere, verdiği özgürlük ve mutluluk hissi sayesinde profesyonelleşme yolunda kararlar aldım ve yönümü tümden dansa çevirdim.10 Temmuz 2012'de kurucusu Metin Yuvacı ie birlikte benim de yuvam olan Dans History’de asistan olarak başladığım serüvenime, 2016 yılında aldığım 1. Kademe Salsa Antrenörlüğü sertifakasıyla Eğitmen olarak devam etmekteyim.Sloganim hep şu olmuştur ‘’DANS ET MUTLU OL’’

ASİSTANLARIMIZ

MUSTAFA DOĞRU
AsistanMUSTAFA DOĞRU
Dansa ilgim 8 yaşında okuldaki dans gösterilerine katılmamla başladı. 10 yaşında piyanoyla tanışıp klasik müzik eğitimi aldım. Dans ve müziğin hayatımdaki yerini, çok sevdiğim latin danslarına başlayarak genişlettim ve bu keyifli dünyanın bir parçası olmaya karar verdim. Dans History ailesiyle başlayan bu yolculuğumda eğitimler almaya, gelişmeye ve öğrenmeye büyük bir heyecanla devam ediyorum.
ESRA ARICI
AsistanESRA ARICI
İlk dans adımlarımı 2015 yılında tanıştığım Dans History ailesiyle atmaya başladım. Dansın ve müziğin büyülü dünyasının verdiği o ilk günkü heyecanla gelişmeye, öğrenmeye ve eğlenmeye devam ediyor ve bu dünyanın bir parçası olmaktan büyük keyif alıyorum.
MUSTAFA KABASAKALOĞLU
AsistanMUSTAFA KABASAKALOĞLU

DANS HISTORY


İskele Caddesi Ömer Reis Çıkmazı

No: 2/A  

Kaleiçi Saat Kulesi Girişi

Yivli Minare Yanı 

Kaleiçi / ANTALYA

 

İLETİŞİM

 

0242 248 41 45
0532 133 70 76
0535 582 02 92

info@danshistory.net

MAİL LİSTEMİZE ÜYE OLUN

Etkinliklerimizden Sizi Haberdar Edelim